Září 2009

Přijímají se SBÉČKA!!!

30. září 2009 v 17:39 | Betty |  Moje upozornění a různé názory
Jak už jste si určitě všimli,můj blog už zase normálně běží,čili není pozastaven....Jsem moc ráda,ale!Mám jen 10 sbéček a to fakt moc nestačí!Proto tu dávám:Hledají se nová SBÉNKA!!!
Kdo má zájem stát se mím sbénkem,ať už mím sb byl,ale nějakým způsobem neobíhal tak jsem ho smazala,nebo někdo.koho můj blog zaujal!Kdo teda chce být my SB už z jakýho koliv důvodu,napište k tomuto článku!do komentářu!:

1.Adresu vašeho blogu.
2.Přezdívka
3.Proč chceš být my sb?
4.Kdy najdu u tebe na blogu mojí klikačku či adresu??
5.Jak často budeš obíhat?

To uje vše...Kdo se zapíše,přidám si ho mezi své SBÉNKA!Kujííííí a doufám že blogů,které se mnou budou chtít být sb bude hodně pp a mějte se hezky.(Ti co mám v seznamu sb se nezapisujte!Totot není zápis sb ale hledání nových sb!!!)

Opravdu se snažím!!!

28. září 2009 v 11:43 | Betty |  Moje upozornění a různé názory

Velice důležitý článek!Vím,že je dlouhý a nechce se vám číst,ale je velice ale opravdu moc důležitý!


Jak jste si už určitě všimli,můj blog je až do odvolání pozastaven!Důvod je jak jinak než škola!Neříkám že nemám na počítač vůbec čas,ale když už se konečně na net dostanu,jsou to důvody jako referáty atd....Konečně jsem našla čas,a zaběhla na blog.Jako první jsem se vrhla na obíhání sbéček,přečemž sem se uplně zděsila.Polovina sbének,které sem měla v seznamu,mě už dávno vymazala.Důvod??Nejasný.I když se mích pravidlech pro new SB píše že když si mě někdo ze svého seznamu sb vymaže,musí mi napsat na blog,ani jeden z lidí co už mě v seznamu nemělo,mi nic neoznámili!Takže jsem začala též mazat!

Je mi to opravdu líto,ale nemůžu vás mít v seznamu když vy mě taky nemáte.Ale to dá snad rozum!Takže se mazalo a mazala,až ze 30 sbéček jich zůstalo jen 6!Snažila jsem se na vašim blogách hledat mojí ikonu či přezdívku nebo něco takového co by po kliknutí vedlo na můj blog,ale marně!Proto všechny prosím,aby klikli ZDE ,a podívali se,jestli jsou právě mezi těmi,kteří poctivě obíhají a v seznamu affíků mě mají.Při kontrole jsem samozdřejmě u těchto zbívajících 6 sbéček dala komentář a některé jsem vyzívala k tomu aby na můj blog komentáře dávali!

To,že mě máte v seznamu sb ale nedáváte na můj blog komentáře,to přeci nemá žádnou cenu,ale šanci jsem vám ještě dala!Pokud se někdo chce stát mít sb,určitě přijímám,protože teď mám sbének jen 6,má to své výhody na obíhání ale také plno nevíhod.Vy,co máte svůj blog a můj blog vás něčím zaujal,zapište se SEM do hledáčku nových sbének.

Děkuji za pochopení od bívalých sbéček a doufám že se někdo ozve na nové spřátelení....Myslím že teď už bych se na blog měla dostávat každý den,protože zmatek kolem začátku roku už pomalu ustoupil.Vždy!Když se na blog dostanu,oběhnu sbéčka a skontroluji zdali mě mají v přátelích a samozdřejmě přidám jim na blog komentář.Dáke po návštěvě mého blogu dám nějaký ten komentík i sem,ať už se to týká obrázku či článku nebo pixelky a pod....Dáke ste si možná všimli že jsem trochu předělala menu,jsou tam na mě kontaktní údaje atd...Takže to tu promrkněte a písněte tak pp.

Fakt nevííííííííím!

12. září 2009 v 12:03 | Betty |  Moje upozornění a různé názory
Nevím!!!!!!!!
Ještě před začátkem školního roku jsem si našla výpomoc na můj blog...Sice moc děkuji,ale když přidala jeden článek za týden,tak to se prostě nedá.Proto bych se všem chtěla omluvit za to že tu nebyli žádné články,protože ani já jsem neměla čas přidávat články.Jak už jsem psala při hledání výpomoci,ve škole se teď musím hodně snažit,abych si trochu zlepšila průměr.Proto nevím,jestli mám blog pozastavit nebo ne.Jako já fakt nemám moc času chodit na blog a ještě k tomu přidávat články!!!

Zrovna tento týden jsme kromě pondělka vždycky něco psali.V úterý skoušela z matiky,ve středu skoušel ze zemáku,ve čtvrtek test z ájiny a v pátek test ze zemáku.Fakt fofr...a ještě k tomu příští týden ve středu píšeme zase z ájiny...a to že v ájině docela váznu,proto se musím hodně snažit.

Takže...všem se moc omlouvám že nepokračuje SONB(Soutěž o nej blog),že neschvaluji žádosti k adopci pixelek,že nedělám klikačky ani animace ani dessy,a ani nehodnotím blogy....To nejhlavnější je však to,že neobíhám.Dnes když už jsem tu,tak bych vás chtěla všechny obehnout napsat komentík a pak možná ještě přidat náký ten článek.Ti,co si přečtou tento článek,ať už jsou to sbénka nebo pouze návštěvníci mého blogu,skazuji:Na svůj blog napíši velký nápis pozastaveno,to však neznamená že blog je pozastaven uplně!Na blog se budu snažit chodit jen jak to půjde a vždy přidat nějaký ten článek a oběhnout sbénka!
Porsím!Sb!Nemažte si mě!

Opravdu budu obíhat jak to pude.

A teď správa pro mojí BÝVALOU VÝPOMOC!:Děkuji za pomoc,ze začátku jsi dávala články často,ale pozdějc už to fakt nešlo.Jeden si dala v něděli a další až ve čtvretek!Vím,že i ty chdíš do školy,ale při domluvě zda mi budeš pomáhat,si psala,že na blog budeš přidávat každý den nebo aspoň obden,protože ti škola jde!Takže díky,ale s výpomocí už pomoc nepotřebuji!
Blog je ČÁSTEČNÉ!pozastvanej takže díky pp!

Nie z najnovších...ale stále dobrá :o)

10. září 2009 v 16:53 | Domka* |  Mp3
Tak nech sa vám páči...

Hannah Montana - Film sa stal hitom

6. září 2009 v 13:17 | Domka* |  Moje upozornění a různé názory
Filmová verzia populárneho seriálu Disney TV Hannah Montana: The Movie (Hannah Montana - Film), ktorú počas veľkonočných sviatkov uviedli do amerických kín, sa okamžite stala hitom. Film dvojnásobne predstihol očakávania spoločnosti Disney v návštevnosti a za tri dni zarobil 34 miliónov dolárov (25616912 eur). Predchádzajúca hudobná snímka Hannah Montana & Miley Cyrus po februárovom uvedení do kín za rovnaký čas priniesla zisk 31,1 milióna dolárov (23431025 eur). Hlavná predstaviteľka Montany, 16-ročná herečka Miley Cyrus po dokončení snímky Hannah Montana - Film vyhlásila, že nechce nakrútiť ďalšie pokračovanie a radšej by sa ďalej venovala televíznemu seriálu, podľa ktorého film vznikol. 'Hannah Montana je televízna šou. Sme šťastní, že sme mali dosť materiálu na celovečernú snímku. Neviem, či bude ďalší film, ale radšej by som bola, keby sme pokračovali novou sériou seriálu,' povedala prednedávnom pre E! Online. Prví návštevníci si film pozreli 10. apríla, týždeň predtým v Los Angeles odohrali jeho premiéru aj za účasti Miley Cyrus.
Zdroj: TU

Nejhorší SB!

4. září 2009 v 15:27 | Betty |  Moje upozornění a různé názory
Takže....Tento článek je uplně o nejhorším SB který snad je!Njeprve si odemě obědná dess a pak když jí píšu o heslo uplně mě ignoruje!Fakt jsem si z dessem dala hodně práce a ona??Nic,jen naprostý a totální ignor!Po dlouhém čekání dess nastavím ale tím vše nekončí!Na icq jsem tuto hroznou osobu upozornila na to,že jí dessign odeberu!A ona???Samozdřejmě že to bylo jen:nene pls nenene,udělám ti diplík!Ale mě si diplíkama nepodplatíte!Toto hádání trvalo velice dlouho a nakonec???Začala mi vyhrožovat,že jestli jim ten dessign vezmu,smaže si mě z SBÉČEK!TO JE FAKT DĚSNÉ!Co myslíte???Je hrozná ona,nebo já?????Rozhodla jsem se k dobré věci(tím myslím k odebrání dessu)správně nebo ne???Stále se totiž rozhoduji jestli dess mám odebrat ale myslím,že po vyhrožování asi ano!

Pokud to někdo bere stejně jako já a chtěl by se podívat na blog oného hrozného SBÉČKA,klikněte ZDE

Ps:Mé nejhorší SB má přezdívku:

Hanička-Ewička♪♫

K tomu co udělala se dá říct jen jedno.Myslela jsem si že jsi dobré SBÉNKO...Zmílila jsem se v tobě :(

Keď jednu smutnú pesničku...tak aj veselú :D

3. září 2009 v 17:33 | Domka* |  Mp3
Cmnt:...smutné, ale krásne :D

Cmnt:...to už nie je až také smutné :D
Tak nech sa vám páčia!!!

Všetko raz musí začať...

1. září 2009 v 12:36 | Domka* |  Moje upozornění a různé názory
Ahojky :D...presne tak, všetko raz musí začať, aj škola. Jediný rozdiel je v tom, že slovenské deti /akože my/ idú do školy až zajtra, pretože dnes máme štátny sviatok. Avšak čo je to jeden deň? 24 hodín stresu naviac...ktovie aký budeme mať rozvrh, kto nás bude učiť...achjaj... No, ale vy ste mali aký prvý deň? Inak, keby ste nezachytili včerajší článoček, nemyslite si, že som sa zbláznila a píšem na cudzí blog...počas tohto školského roka trochu našej star Betty pomôžem a sem tam sem hodím nejaký článok :D. Tak sa zatiaľ mayte a napíšte o dnešku...alebo ak je to veľmi frustrujúce, napíšte o hocičom.